O MNIE

Joga Koluszki
Moja historia związana z fitnessem rozpoczęła się już od czasów studenckich (a było to … lat temu). Zaczęłam od prowadzenia zastępstw na zajęciach fitness w różnych klubach i stowarzyszeniach. W międzyczasie brałam udział w licznych szkoleniach/konwencjach/warsztatach żeby zdobywać coraz większą wiedzę, którą chciałam wykorzystywać w pracy ze swoimi podopiecznymi. Ciało ludzkie zaczęło mnie coraz bardziej fascynować i zaskakiwać. Coraz więcej niewiadomych pojawiało się w mojej głowie, aż na mojej drodze pojawiła się joga i rozwiała większość niewiadomych, tworząc przejrzysty obraz mechaniki ruchu ciała ludzkiego.

Połączenie świata fitness i jogi zapoczątkowało myśl o stworzeniu wymarzonego miejsca dla siebie, gdzie będę mogła zarażać swoją pasją innych ludzi. Dlatego też Stworzyłam Centrum Aktywnego Życia z myślą o stworzeniu miejsca gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Cieszę się, że moja praca służy i pomaga innym.

Obecnie prowadzę zajęcia zarówno wzmacniające typu Shape, płaski brzuch, ABT, TBC, jak też mające na celu usprawnić kręgosłup – zdrowy kręgosłup. Treningi funkcjonalne dają mi świetne pole do zaangażowania całego ciała podopiecznych. Wieczorami prowadzę zajęcia jogi, które po ciężkim dniu regenerują i uspokajają ciało, dając tym samym lepszy sen.

tagi: fitness Koluszki, joga Koluszki, zajęcia fitness, zajęcia z jogi, Koluszki, fitness, joga

fitness Koluszki