INSTRUKTORZY

Joanna Drzymała

Założycielka i właścicielka Centrum Aktywnego Życia. Absolwentka Politechniki Łódzkiej  studiów podyplomowych „Ergonomia, Bezpieczeństwo i Higiena Pracy” oraz studiów dziennych kierunku „Zarządzanie i Marketing” specjalności „Bioinżynieria Medyczna”. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła kilka lat temu. Asia jest instruktorką rekreacji ruchowej o specjalności fitness – uprawnienia państwowe Ministerstwa Sportu, Trenerem personalnym o uprawnianiach REPS. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konwencjach i szkoleniach, zdobywając dyplom Basic Aerobik, Basic Body, Basic Step oraz Advanced Body Open Mind Health & Fitness Idea. Uczestniczka szkoleń prozdrowotnych „Stretching w wadach postawy i schorzeniach kręgosłupa” , „, „Jak ruchem pomóc współczesnemu człowiekowi”. „Dietetyka sportowa i suplementacja” „Aktywność w ciąży i po ciąży”.
Uczennica „Szkoły Jogi” Agaty Biernat. Absolwentka szkoleń IFAA Vinyasa Power Joga. W pracy najbardziej ceni kontakt z ludźmi, pozytywną atmosferę i systematyczność. Jej pasją jest fitness i formy aktywności z nim związane.

 

Natalia Nati Kowalska

Absolwentka Wydziału Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Turystyka i Rekreacja. Tancerka, instruktorka tańca, choreograf, sędzia zawodów tanecznych. Z tańcem związana od wczesnych lat dziecięcych, z czasem pasja stała się pracą. Już jako nastolatka zajmowała czołowe miejsca na Mistrzostwach Świata, uczestniczyła w trasach koncertowych, nagraniach teledysków, pracowała dla czołowych marek, pomagała przy organizacji międzynarodowych warsztatów tanecznych z tancerzami sprowadzanymi z Los Angeles.
Obecnie ukierunkowała swoją drogę na rozwój trenerski. Dyplomowana Instruktorka fitness i trenerka personalna. Instruktorka  Basic Aerobik, Basic Body, Basic Step oraz Advanced Functional Body. Absolwentka wielu warsztatów, m.in: Stretch Tour, Functional Stretch, Warsztaty sprzętowe (Open Mind), Strategia planowania treningu (Fit Akademia – Jacek Bilczyński), Aktywnośc kobiet po porodzie (Reha Kursy), Dietetyka sportowa, Nowoczesne standardy pracy dietetyka. Uczestniczka Międzynarodowych Konwencji Fitness. Wie, co to poświęcenie, ciężka praca i wszystkie wyrzeczenia z tym związane, ale wie również że warto! Swoja wiedzą i doświadczeniem dzieli się z ogromną przyjemnością.

 

Anna Kędzierska

Ania czyli istota od pozytywnych wibracji tanecznych. Z tańcem miała do czynienia od zawsze, aczkolwiek dzięki Krzysztofowi Wegwertowi oraz Gosi Wodras rozwinęła swoje skrzydła. Szukając miejsca dla siebie natrafiła na zajęcia Zumby i to była miłość od pierwszego ruchu biodrem. Ania zrobiła uprawnienia instruktorskie i wreszcie znalazła miejsce dla siebie – na sali ucząc innych to co kocha najbardziej – tańczyć i bawić się przy tym. Ania motywuje jak nikt inny do poruszania ciałem w każdą możliwą stronę mając przy tym uśmiech od ucha do ucha. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, każdy wychodzi z jej zajęć szczęśliwy i pozytywnie zmęczony.

 

Dominika Rytych

Zawodowo pracuję jako Nauczyciel Wychowania Fizycznego w szkole Podstawowej. Od 2019 roku dyplomowany Trener Personalny. Ukończone kursy i szkolenia: – HIIT INTERVAL TRAINING – Systemy podwieszane – Zdrowy kręgosłup – Rolowanie i kontuzje w sporcie – Kettle – Jak schudnąć- dieta, trening – Instruktor pływania Sport jest w jej życiu od zawsze. Od dziecka bardzo aktywnie spędzała wolny czas. Jej najmocniejszą stroną zawsze były sporty drużynowe. Swoje zamiłowanie do sportu pogłębia także na siłowni, zajęciach fitness. Każdy trening powoduje, że uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Taki sam efekt chcę wywoływać u wszystkich uczestników swoich zajęć. Wierzy, że bezpieczny trening połączony z doskonałą zabawą dostarcza każdemu masę pozytywnej energii.